Tempora mutantur

Tempora mutantur et nos mutamur in illis – czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi. Ano zmieniamy się. A szczególnie zmienia nas Ona. Jej Wszechwładna Wysokość Telewizja.

Gdy byłem dzieckiem pieniądze w zasadzie nie były potrzebne. W sklepach niewiele się znajdowało, a jedyne co potrzebowałem to lemoniadę w proszku i od czasu do czasu jakiś komiks jeżeli udało się go kupić. Więc miałem wszystko co potrzebowałem.

Z przerażeniem obserwuję kolejne etapy homoseksualnej indoktrynacji, którą szumnie nazywa się krzewieniem tolerancji. Warto w tym miejscu podkreślić, że tzw. lobby gejowskie lub inaczej międzynarodowa „duma” gejowska są tak naprawdę grupami nielicznymi, ale za to mają potężne wpływy w świecie polityki, a przede wszystkim szeroko pojętego show biznesu.

Klub ”Polonia Christiana” w Poznaniu zaprasza na spotkanie z reżyserem Grzegorzem Braunem i przedpremierowy pokaz filmu pod tytułem ”Eugenika – w imię postępu”

Wprawdzie do trzęsienia ziemi strefy euro jeszcze nie doszło ale napięcia tektoniczne wzrastają.

Żyjemy w kraju, w którym – jak za okupacji – jeżeli człowiek chce przeżyć, musi „kombinować”. Podziemie gospodarcze istniało u nas tak długo, jak byliśmy okupowani, czyli ponad 200 lat. Dzięki niemu zresztą przeżyliśmy te lata, potem wojnę, a potem okupację sowiecką. I o ile do podziemia zbrojnego należało wówczas 3% społeczeństwa, o tyle do gospodarczego wszyscy bez wyjątku. W tej chwili sytuacja zaczyna wyglądać podobnie.

Poziom czytelnictwa jest u nas zastraszająco niski. Właśnie media podały, że w ciągu ostatniego miesiąca ponad połowa Polaków nie przeczytała nawet trzech stron tekstu..

Zapraszamy do udziału w seminarium

26 stycznia (środa) 2011 roku, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na ciekawą konferencję poświęconą internetowi i nowym mediom w nauczaniu. Poniżej znajdziesz szczegóły.

Pierwsze dni listopada kierują nasze myśli ku zmarłym. Odwiedzamy cmentarze, porządkujemy groby. Wszystko po to, aby powiedzieć: kochamy, pamiętamy… W świecie internetu przyszedł czas, aby wyrazić te uczucia…klikając myszką.