Święta Bożego Narodzenia

Lista najczęściej popełnianych błędów podczas wypełniania formularza PIT-37. Do zakończenia kampanii podatkowej jest jeszcze sporo czasu, więc jeszcze można nanieść poprawki.

Jaki był ten rok? Dla każdego inny…

Ponad 120 opublikowanych opinii z użytkowania materiałów marki Black Point. W tym prawie 100 zdjęć i mnóstwo filmów, ale również komiksy, a nawet poematy! Oto efekty zakończonego w ostatnią niedzielę o północy społecznościowego konkursu– „Zostań testerem-zgarnij drukarkę!”. Do najbardziej pomysłowych testerów trafi teraz 10 drukarek Epson Stylus S22.

To jest jeden z najmniej znanych gatunków  herbaty w Polsce.

Śniadanie dla wielu z nas kojarzone jest zkanapkami i gorącą herbatą. Jednych zadowoli zwyczajnakanapka z serem, inni odrobinę poeksperymentują dodając do niej wędlinę, warzywo, majonez lub ketchup. Są też tacy, dla których śniadanie to wielki rytuał, a serwowane kanapki są starannie przygotowane i udekorowane warzywami i przyprawami.

Święta Bożego Narodzenia to okres szczególnie ważny w życiu niemal każdego z nas.

„Wyspa niesłychana” to historia Fabregasa – zagubionego mężczyzny, który w poszukiwaniu siebie trafia do Wenecji.

Nadszedł czas przymrozków, a niedługo na drodze będzie można spodziewać się również pierwszego śniegu, który z pewnością zaskoczy naszych drogowców. W obliczu trudnych zimowych warunków, nawet najbardziej doświadczeni i przygotowani na nie kierowcy mogą stanąć w obliczu niespodziewanego i przykrego zdarzenia, jakim jest stłuczka. Istotne jest, aby wiedzieć, jak się w takim wypadku zachować.

6 grudnia w moim kalendarzu, już w styczniu, zaznaczony jest przez moje zapobiegliwe dzieci, dużym czerwonym kółkiem.

Książka Andrzeja Maleszki „Olbrzym” jest już trzecią częścią „Magicznego Drzewa”. Tym razem opowiada o przygodzie dwóch chłopców Kukiego i Blubka oraz dziewczynki Gabi.