Reklama na naszych stronach

Serdecznie zapraszamy do umieszczania reklam na naszych stronach. Mimo, że portal istnieje od niedawna, sukcesywnie wzrasta ilość czytelników i osób, które go współtworząl.

Zasada reklamy jest taka, że reklamodawca wpłaca dowolną sumę na konto Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży im. J. Tischnera (www.tischner.edu.pl). Cała kwota zostaje przeznaczona na działalność edukacyjno-wychowawczą tego stowarzyszenia. W ten sposób reklamodawca pomaga młodym ludziom w trudnej sytuacji. Jego reklama eksponowana jest na  pierwszej stronie lub w jakimś dziale tematycznym (stosownie do branży firmy).

Firma przesyła swój banner, a my eksponujemy go – na przykład przez miesiąc. Długość ekspozycji zależna jest oczywiście od kwoty przekazanej na działalność stowarzyszenia. Można zatem zaproponować jakąś kwotę i stosowny do niej czas ekspozycji bannera – wedle uznania darczyńców.

Nie wystawiamy faktur, ponieważ nie prowadzimy działalności gospodarczej. Firmom wystawiamy natomiast zaświadczenia o dokonaniu wpłaty/darowizny na rzecz stowarzyszenia.

Szczegóły ustalane są drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pieniądze można wpłacać na konto:

Stowarzyszenie pomocy im. Józefa Tischnera
Os. Stefana Batorego 101
60-681 Poznań

Kredyt Bank S.A. 03 15 00 1054 1210 5007 466 00 000

W tytule wpłaty podajemy uzgodnioną wcześniej mailowo długość ekspozycji. Liczona jest ona począwszy od trzeciego dnia roboczego po przesłaniu na adres mailowy redakcji odpowiedniego bannera.

Bannery w formie prostokąta umieszczane są po prawej stronie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy