Reklamuj się u nas!

Serdecznie zapraszamy do umieszczania reklam na naszych stronach. Mimo, że portal istnieje od niedawna, sukcesywnie wzrasta ilość czytelników i osób, które go współtworząl.

Zasada reklamy jest taka, że reklamodawca wpłaca dowolną sumę na konto Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży im. J. Tischnera. Cała kwota zostaje przeznaczona na działalność edukacyjno-wychowawczą tego stowarzyszenia. W ten sposób reklamodawca pomaga młodym ludziom w trudnej sytuacji. Jego reklama eksponowana jest na  pierwszej stronie lub w jakimś dziale tematycznym (stosownie do branży firmy).

Firma przesyła swój banner, a my eksponujemy go – na przykład przez miesiąc. Długość ekspozycji zależna jest oczywiście od kwoty przekazanej na działalność stowarzyszenia. Można zatem zaproponować jakąś kwotę i stosowny do niej czas ekspozycji bannera – wedle uznania darczyńców.

Nie wystawiamy faktur, ponieważ nie prowadzimy działalności gospodarczej. Firmom wystawiamy natomiast zaświadczenia o dokonaniu wpłaty/darowizny na rzecz stowarzyszenia.

Szczegóły ustalane są drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.