Oferta pracy

Nie będzie to standardowa oferta pracy…

Na początek parę słów wyjaśnienia. Portal ten został stworzony przez Stowarzyszenie Pomocy Młodziezy im. Józefa Tischnera. Stowarzyszenie to prowadzi działalność wychowawczo-oświatową i pomaga młodzieży w trudnej sytuacji.

Portal ten w zamierzeniu ma promować twórczość młodych, będąc jednocześnie przedsięwzięciem komercyjnym. Jego twórcy są przekonani, że jeśli będzie on na dobrym poziomie, to przyciągnie reklamodawców. Wszelkiego rodzaju dochody pozyskane w ten sposób przeznaczone zostaną na cele statutowe stowarzyszenia.

Fakt ten sprawia, że wszyscy piszący wykonują swa pracę charytatywnie. Jesteśmy jednak przekonani, że miejsce to pomoże zaistnieć w sieci ludziom, którzy będą go współtworzyć. Ponadto każdy z nich może być pewien, że współtworząc ten portal, pomaga ludziom w trudnej sytuacji.

Zatem – nie chcemy twoich pieniędzy, ale czekamy na twoje zdolności! Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, chcesz się tym podzielić, jesteś młodym poetą, malarzem, muzykiem czy czujesz w sobie żyłkę do dziennikarstwa, to jest to portal przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Jeśli chciałbyś zając się marketingiem, to również jest miejsce dla Ciebie.

Zapraszamy zatem do współpracy. Swoje zgłoszenie wyslij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w mailu zwrotnym otrzymasz szczegóły.

Z serdecznym zaproszeniem