Plastycznego Doodle 4 Google

Google ogłasza II edycję konkursu plastycznego Doodle 4 Google, który kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Celem konkursu jest zaprojektowanie własnego logo Google, czyli doodla.

Nikt nie urodził się fenomenem lub nieudacznikiem. Wiele zachowań wyuczyliśmy się z biegiem lat. Podrywanie to przede wszystkim zabawa, o tym należy pamiętać na każdym kroku, kiedy zaczynamy podrywać. Za każdym razem jeżeli ktoś tylko na podstawie własnego ego usiłuje podrywać, za każdym razem odniesie jedynie żałosny efekt.

09.02.2012 roku w Gdyni jakiś szczęśliwiec wygrał w Lotto na razie rekordową w Polsce kwotę wygranej. Jej wysokość to 33.787.496,10 zł. Los został złożony systemem na „chybił-trafił”. Postanowiłem sprawdzić czy opłaca się zainwestować tą kwotę ponownie na losowanie Lotto, ale w taki sposób aby wygrana była gwarantowana.

Popularność wielu roślin kwitnących przemija, ulega zmiennym nastrojom, czy chwilowej modzie. Niekwestionowanym wyjątkiem jest róża, która od tysiącleci cieszy się wieczną młodością i jest stałą liderką w rankingu popularności kwiatów. Podziwiając je dzisiaj, niewiele osób wie, że zaczynały swą karierę jako rośliny użytkowe, z których wyrabiano olejek różany.

Producenci najpopularniejszych artykułów kuszą nas kolorowymi opakowaniami, dobrymi reklamami i bardzo atrakcyjną ceną. To wszystko może uśpić naszą czujność, zwłaszcza jeśli chodzi o najpopularniejsze artykułu codziennego użytku. I właśnie dlatego w tej sytuacji powinniśmy wykazać się zwiększoną uwagą.

Wiele się mówi na temat subkultury hiphopowej i ubrań, jakie noszą jej reprezentanci. Najczęściej jednak wiąże się to z niewielką świadomością na temat tej grupy społecznej.

Hanna Samson: Życie pro mężczyźnie” to książka, która należeć powinna do lektur obowiązkowych kobiet krótko przed lub po pięćdziesiątce, zwłaszcza tych, których nie ominęły zawirowania życiowe, w postaci rozwodów i problemów ze światem.

Leczenie zimnem, współcześnie określane mianem  krioterapii – z greki krýos (zimny)  i therapeía ( leczenie) –  znane było od dawien dawna.  Wzmianki o stosowaniu tego rodzaju metod  znajdziemy już w historii starożytnej.

W ostatnich latach mężczyźni coraz częściej wzorują się na modzie kobiecej, także w kwestii fryzur. Poświęcają im dość dużo uwagi przed wyjściem z domu, kupują kosmetyki do ich układania, czasami nawet używają prostownicy.

W niedzielę, 8. stycznia podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie wyłoniono zwyciężczynię konkursu Miss Kosmetyczek 2012. Została nią 23-letnia Angelika Plank z miejscowości Zawadzkie w województwie opolskim.