Optymalnym rozwiązaniem

Optymalnym rozwiązaniem dla nowoczesnej mamy, która dba o dobro swojego dziecka są E-książki oraz książki dostępne w Internecie za niewielkie pieniądze. Szczególnie lubiane przez dzieci są bajki do słuchania na mp3. Pociecha zawsze może zabrać audiobooka ze sobą – wszędzie, gdzie zechce.

Autyzm dziecięcy jest skomplikowanym zespołem zaburzeń rozwoju, na które składa się nieprawidłowe funkcjonowanie mózgu.

W moich codziennych zmaganiach z rzeczywistością, w trakcie walki o moje właściwe miejsce w społeczeństwie, zapominam właściwie, jaki jest mój cel bycia tutaj? Przecież w tym wszystkim nie chodzi o pieniądze, czy władzę, a o szczęscie. Więc jak je znaleźć? jak żyć pełnią możliwości i wykorzystać swój potencjał?

Coraz więcej dzieci waży za dużo. Czy jest to efekt ery fast foodów, gier komputerowych i coli? Czym może się skończyć otyłość u dzieci? Jak z tym walczyć? Rozmawiamy z Ewą Cichocką-Kurowską, pediatrą z Olsztyna.

Coraz więcej młodych dziewcząt pije. Dlaczego? Z chęci dorównania mężczyznom? Z braku miłości w rodzinie? Taka moda? Niezależnie od motywów, skutki spożywania alkoholu w czasie ciąży są tak samo straszne.

Więcej artykułów…

  1. Świat w Twoich oczach
  2. Przyjaźń na zamówienie
  3. Skąd ty to bierzesz?
  4. Indywidualizm- recepta na sukces w edukacji?