Nowe pola paintballowe

Nowe pola paintballowe, projekty gier dla wszystkich grup wiekowych, turnieje ogólnokrajowe i lokalne. To tylko część elementów promocji paintballa na Śląsku.

Federacje bokserskie odgrywają dużą rolę w świecie boksu zawodowego, decydują o ilości mistrzów danej kategorii. Mimo to wciąż wiele osób nie orientuje się w tej kwestii, nie wiedzą co oznacza skrót WBC czy WBA. A co chodzi i co właściwie oznaczają te tajemnicze skróty?

Od kilku lat mówi się, że boks zawodowy przeżywa kryzys,a głównie waga ciężka. Poziom walk i zawodników spada,a tytuły mistrzowskie znaczą co raz mniej. Spróbujmy wyjaśnić dlaczego tak się dzieje.

Wiele osób, chcąc zapewnić sobie dawkę ruchu biega. Nie każdy jednak odczuwa pozytywne skutki tej aktywności. Dlaczego? Bo nie robi tego systematycznie.

 

Formuła 1, kiedyś była zupełnie inna, dominowały w niej zupełnie inne zespoły (no może z wyjątkiem Ferrari).

ZPN zadecydował o reorganizacji rozgrywek piłki nożnej. Chyba działacze tej organizacji inspirowani zagranicą pomyśleli, że zmiana nazewnictwa lig zmieni w jakiś sposób poziom piłki nożnej w Polsce. Nic bardziej mylnego !

Początki snowboardu to brak damskich modeli desek, brak jakichkolwiek damskich kolekcji. Jednak co raz więcej dziewczyn zaczęło się interesować tym sportem, zaczęły odnosić sukcesy.

W miniony weekend zakończył się międzynarodowy turniej żeńskich drużyn w Counter-Strike’a 1.6. Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek na Cyberarena36i6.pl w Łodzi (2-3 października) rosyjskie zawodniczki z Mousesports pokonały faworytki turnieju ze Szwecji. Najlepszy polski zespół Universal Soldiers uplasował się na piątej pozycji.

Jazda na rowerze to idealna forma rekreacji. Niestety, cały czas w wielu miejscach brakuje ścieżek rowerowych i najmłodsi muszą korzystać z chodników i dróg. Dlatego rodzice powinni wiedzieć w jakim wieku dziecko może samodzielnie jeździć rowerem i jak je do tego przygotować.

Już 2 października br. w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich startuje najbardziej wyczekiwana impreza e-sportowa w tym roku – Cyberarena36i6.pl. W ciągu nieustających trzydniowych turniejów zostaną rozegrane finały Ligi Cybersport oraz Pan-European Tournament, czyli pierwszego w Polsce międzynarodowego turnieju kobiet w kultową grę Counter-Strike.