Kocham i jestem kochany

Czy istnieje coś takiego jak teledyski dla dzieci? Jakie mogą mieć one znaczenie dla rozwoju dziecka? Jak właściwie dobrać taką treść, aby dziecko było bezpieczne?Czytaj więcej…

Kocham i jestem kochany. Afirmacja godna polecenia, ale czy aby tylko afirmacja? A jeśli tak, to czemu tylko afirmacja, słowa bez pokrycia w konkretnej rzeczywistości?

Jedne dzieci lubią muzykę, inne plastykę, jeszcze inne matematykę. Rozpoznanie u dziecka talentu nie jest sprawą łatwą, ponieważ rodzice nie są obiektywni. Na temat dziecięcych talentów rozmawiamy z Aliną Markowską, dyrektorem przedszkola w Olsztynie.

Jeśli od długiego czasu chciałeś mówić po angielsku płynnie i bez wysiłku, uczyłeś się angielskiego w szkole ale nawet po kilku latach nauki wciąż nie potrafisz mówić płynnie po angielsku, mam dla Ciebie dobre wiadomości. Teraz będziesz mógł! Ucząc się metodą bazującą na naukowych regułach przyswajania języka zdobędziesz płynność i pewność komunikacji po angielsku.

Odpowiedź na to pytanie na pewno będzie zależała od naszego respondenta. Przyjrzyjmy się zatem tej kwestii trochę bliżej.

Więcej artykułów…

  1. Bajki z sieci
  2. Poukładany świat…
  3. Walcz skutecznie z otyłością u swojego dziecka
  4. Jak znaleźć szczęście?