WYJAZD NA KANONIZAJCJĘ JANA PAWŁA II

Witamy serdecznie!

Każdemu twórcy wydaje się, że jego dzieło jest wyjątkowe. I po części ma rację. Portal na którym – drogi Internauto – się znalazłeś też można za taki uznać.

Dzieje się tak po pierwsze dlatego, że postanowiliśmy połączyć myśli ukryte gdzieś w szufladzie biurka młodego człowieka z komercją rodem ze świata dorosłych. Biorąc pod uwagę różnicę pokoleń, będzie to swoista podróż w czasie i myśleniu, żeby nie powiedzieć epokowy skok.

Postanowiliśmy zaprosić do współpracy ludzi nie tylko w różnym wieku, ale również z różnych stron świata. W dobie powszechnej globalizacji, której Internet stał się wymownym symbolem, wydaje się to oczywiste. Wzajemnie poznanie się zawsze ubogaca i rozszerza horyzonty.

Portal ten jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Wszyscy piszący tu ludzie czynią to nieodpłatnie. Nie ma zatem „wierszówki”, o stałym etacie nie wspominając. Dzieje się tak dlatego, ponieważ portal ten jest prowadzony przez Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży im. Józefa Tischnera w którym wszyscy pracują na zasadach wolontariatu. Mamy nadzieję, że z czasem pojawią się tu reklamy. Firmy te będą mogły poszczycić się tym, że publikując tu swój banner nie wspierają cudzej kieszeni, ale pomagają młodym, zdolnym ludziom. Każdy dochód, który – jak wierzymy – przyniesie nasz portal, będzie przeznaczony właśnie na działalność tego Stowarzyszenia.

Przyjęło się, że w Internecie wiadomości zmieniają się szybko. Wiem, że są portale, które aktualizują się kilka razy dziennie. My chcielibyśmy robić inaczej. Bardzo zależy nam, aby Czytelnik zatrzymał się na chwilę, może coś przemyślał… Nie będzie to zatem portal gorących newsów. Mam nadzieję, że mimo to będziecie tu często wracać…

Home

Zapraszamy na pielgrzymkę na kanonizację Jana Pawła II. W programie również zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem, a także kilkudniowa wizyta w Monachium. Mamy nadzieję, że niewygórowana cena pozwoli większej liczbie chętnych wziąć udział w tym wydarzeniu. Wyjazd przeznaczony jest nie tylko dla młodzieży, ale również dla dorosłych, dlatego jeśli znacie kogoś kto chciałby się wybrać, dajcie mu znać. Wrzućcie również ten link na portale społecznościowe. Szczegóły poniżej.

DZIEŃ 1

Wyjazd z Poznania

Dzień 2

Przyjazd w okolice RZYMU.

Dzień 3

KANONIZACJA JANA PAWŁA II I JANA XXIII

Dzień 4

Dzień wypoczynkowy

Dzień 5

Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem

Dzień 6

Przejazd do WENECJI

Dzień 7

Przejazd do MONACHIUM

Dzień 8

Zwiedzanie obozu koncentracyjnego w DACHAU

Zwiedzanie Monachium

Dzień 9

Powrót do Poznania